Pitu 2.6.2.159 (Android)

Pitu

Pitu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pitu uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca fotoğraflarınızı efektlendirebilir ve sanal makyajlar uygulayabilirsiniz.

Pitu uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde bir fotoğraf düzenleme ve efektlendirme uygulaması arayanların imdadına koşabilecek uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça geniş seçeneklere sahip olan uygulama, böylelikle fotoğraflarında en güzel görünüme sahip olmak isteyenlerin tercihlerinden birisi olacaktır.

Pitu'nun içerisinde bulunan fotoğraf düzenleme olanakları, hem çok sayıda efekt ve renk filtresini içerisinde barındırıyor hem de parlaklık, kontrast gibi pek çok konuda ek ayarlamalar yapmaya imkan tanıyor. Tüm efektlerin uygulanmasının ardından fotoğraflara çerçeve ekleyerek onları paylaşıma daha uygun hale getirme gibi opsiyonlar da uygulama içerisinde mevcut.

Otomatik olarak makyaj yapabilme yetkinliği de bulunan Pitu, fotoğraflarınızdaki teninizin daha kusursuz olmasını sağlarken bir yandan da daha ince bir görünüm elde etmenize imkan tanıyor. Eğer otomatik makyajın yanında daha fazla özelleştirme seçeneği de isterseniz pek çok makyaj malzemesini sanal olarak uygulama imkanını bulacaksınız.

Tek bir tıklamayla çeşitli cosplay karakterlerine kendinizi dönüştürme özelliğine de sahip olan uygulama, böylelikle fantastik karakterlerin yerine geçmek isteyenlerin beğenisini kazanacaktır. Tüm işlemlerin ardından fotoğrafınızın arkaplanını değiştirme, onu kolajlarınıza ekleme veya istenen noktalara odaklama gibi opsiyonlarınız da deneyebilecekleriniz arasında.

Direkt olarak kendisi fotoğraf çekimi yapabilen Pitu uygulamasını denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR