Pixel Player 1.6.2 (Android)

Pixel Player

Pixel Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Player uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm müziklerinizi göz zevkinize uygun bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Pixel Player uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının deneyebilecekleri yeni ve güzel tasarımlı müzik oynatma uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve tasarımının yanında oldukça gelişmiş araçlarının da desteğini barındıran uygulama, yeni bir alternatif arayanların göz atmaları gerekenler arasında yer alıyor.

Uygulama otomatik olarak müzik albüm kapaklarını bularak kullanıcılara gösterebiliyor ve sahip olduğu Android 5.0 materyal dizaynı ile görsel anlamda oldukça iddialı. Bunun yanında şarkı sözlerini de bularak her şarkıya uygun bir şekilde sunabilen Pixel Player, yerli yabancı şarkılar konusunda herhangi bir sorun yaşamıyor ancak bazen sözleri bulamadığını da eklemek gerek. Tabii ki bu özelliği kullanabilmek için internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor.

Pek çok farklı renk ve tema uygulanarak kullanılabilen Pixel Player, görünümünün tam da istediğiniz gibi olması için yeterli desteği sunuyor. Dinlediğiniz parçaların ID3 etiketlerini değiştirmek ve parçalar arasında herhangi bir bekleme olmadan geçiş yapmak da müzik oynatıcının kabiliyetleri arasında.

Her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da, içeriğindeki bazı ek özelliklerin satın alma seçenekleriyle açılabildiğini de belirtmek gerek. Fakat müzik zevkinizi tamamlamak için sahip olduğu ücretsiz araçların oldukça yeterli olduklarını da söyleyebilirim. Bu nedenle kara liste, klasörler, sekmeler gibi gelişmiş özelliklere pek de ihtiyaç duymayacaksınız.

Telefon veya tabletinizin ana ekranında kullanabileceğiniz widgetlar ve kilit ekranı widgetları da uygulamanın dikkate değer yanları arasında. Müziksiz yapamayanların kesinlikle denemeleri gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR