Pixycraft

Pixycraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixycraft, Minecraft'a olan benzerliğiyle dikkat çeken eğlenceli bir oyun olarak öne çıkıyor.

Pixycraft, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oyanayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir oyun. Minecraft'a olan benzerliğiyle dikkat çeken bu oyunda elimizdeki materyalleri kullanarak istediğimiz şeyleri inşa etme şansına sahip oluyoruz.

Oyunun en güzel yanı Minecraft teması üzerine kurulu olması. Marketlerde pek çok oyun Minecraft benzeri dinamikler kullanarak popüler olmaya çalışıyor fakat bunların çok azı gerçekten başarılı olabiliyor. Pixycraft ise başarılı olan tarafta yer alıyor. Açık dünya olarak tasarlanan bu oyunda gece gündüz geçişlerinden tutun da ekosistemde yaşayan hayvanlara kadar her ayrıntı düşünülmüş.

Pixycraft'ta yönettiğimiz karakter pek çok aracı da beraberinde taşıyor. Bu araçları kullanarak istediğimiz yapıları inşa edebiliyoruz. Elbette bu aşamada çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü etrafımızda tehlikeli canavarlar var ve sürekli olarak bize saldırıyolar. Onları geri püskürtmek için silahlanmamız gerekiyor. Yanımızda bulunan araç gereçleri saldırı silahı olarak kullanabiliyoruz.

Minecraft'ta görmeye alıştığımız pek çok ayrıntıyı beraberinde getiren Pixycraft ortaya gerçekten iyi bir deneyim çıkartıyor. Eğer siz de Minecraft tarzı oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız Pixycraft'ı denemelisiniz.