Plague 1.2.1 (Android)

Plague

Plague
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz orijinal bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Plague, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ve size değişik bir deneyim sunan yeni ve enteresan bir sosyal ağ uygulaması. Sosyal ağlara yeni katılan bu uygulama adeta bir sosyal deney niteliği taşıyor diyebilirim.

Plague'ın çalışma prensibi bilginin bir virüs gibi yayılmasına dayanıyor. Herhangi bir sınırlama ya da limit olmadan paylaştıklarınızın nasıl dünyada yayıldığına şahitlik edebiliyorsunuz. Bu da şu şekilde oluyor, siz bir şey beğendiğinizde bu uygulamayı kullanan ve size en yakındaki kişilerle rastgele şekilde paylaşılıyor.

Yani paylaşılan resim, fotoğraf, bilgi her neyse katlanan bir şekilde paylaşılmaya devam ediyor. Böylece herkesin ürettiği içeriğin adil bir şekilde yayılması sağlanmış oluyor. Çünkü uygulamada arkadaş ya da tanıdık gibi özellikler yok.

Bu da demek oluyor ki eğer içeriğiniz yeterince ilginçse kendiliğinden yayılma şansına sahip oluyor. Eğer yayınladığınız içerik yeterince ilginç değilse paylaşılan sonraki kişiler bunu kendine saklıyor ve beğenmeyerek bunu belli ediyor. Bu da uygulamayı gerçekten ilginç kılıyor diyebilirim.

Uygulamayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken kayıt olmak. Böylece içeriklerinizle diğer insanlara "virüsünüzü" bulaştırabiliyorsunuz. Bu enteresan uygulamayı indirip bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR