Plakam Nerede

Plakam Nerede
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plakam Nerede uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca kaybolan plakanızı ve çalınan arabanızı bulabilirsiniz.

Plakam Nerede uygulaması, son zamanlarda Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış uygulamalar içerisinde en ilginç bulduklarımdan bir tanesi oldu diyebilirim. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de oto sahiplerinin çok beğeneceklerine inandığım uygulama, plakası kaybolanların bir an önce kayıp plakalarına ulaşabilmeleri için bazı araçlar sunuyor ve aynı zamanda çalınan otomobiller için de yardımcı olabilecek özelliklere sahip.

Uygulamayı hem sahipsiz bir plaka bulanlar hem de plakasını kaybedenler kullanabiliyorlar. Böylece bir yerde bir plaka bulduğunuzda, bunu sistem içerisine girebiliyor, plakasını kaybeden kişinin sizi kolayca bularak plakayı geri almasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede yeni plaka alma, harçlar, pullar, emniyet işlemleri gibi pek çok işten kurtularak yeniden plakaya ulaşmak mümkün hale geliyor.

Bunun yanında uygulamanın içerisindeki özel plakalı araç satışı da bu konuda merağı olanları cezbedecektir. Özel plakaların trafikte dikkat çektiklerini ve bu işin ciddi meraklılarının olduğu dikkate alınırsa uygulamanın oldukçe geniş bir kitleye hitap ettiği söylenebilir.

Plakam Nerede uygulamasında bir diğer dikkat çeken özellik ise panik butonu. Panik butonu, aracınızın çalındığını tespit etmeniz halinde basabileceğiniz kullanışlı bir buton ve basmanızın ardından 10 km çapındaki tüm Plakam Nerede kullanıcılarına aracınızın plakası ve modeli iletiliyor. Böylelike hırsızlar yakın çevreden uzaklaşamadan diğer uygulama kullanıcıları tarafından farkedilebiliyor, takip edilebiliyorlar. Bu özelliğin polise verilecek ifadelerde de kolaylık sağlayacağını söyleyebilirim.

Uygulama içerisinde verilen tüm bulundu ve kayıp ilanlarının ücretsiz olarak verilebilmesi sayesinde herhangi bir sınırlama olmadan kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Her araç kullanıcısının ve aynı zamanda yayanın mobil cihazında acil durumlar için bulundurması gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum. Sakın denemeden geçmeyin!

YORUMLAR