Plantera

Plantera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plantera, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Plantera, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sevimli hayvanlarlar bahçe kurduğunuz ve onu yönettiiğiniz oyunda çok eğleniyorsunuz.

Kendi sanal bahçenizi kurabildiğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkan Plantera, sevimli hayvanları ve rengarenk dünyasıyla oldukça eğlenceli bir oyundur. Yüzlerce bitki ve ağacın yer aldığı oyunca kendi zevkinize göre bahçe kurabiliyor ve bakımını yapabiliyorsunuz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebildiğiniz oyunda tam bir çiftlik simülasyonu olarak dikkat çekiyor. Sanal bir bahçıvan rolü üstlendiğiniz oyunda gerçekte olduğu gibi tohum ekiyor, bakımını yapıyor, suluyor ve zamanı gelince de hasat yapabiliyorsunuz. 


Öte yandan bahçe kurabilmenin yanı sıra bazı hayvanların bakımını da yapabiliyor ve hayvan bakıcılığı üstlenebiliyorsunuz. Ayrıca bazı parazit hayvanları da bahçenizden korumanız gerekiyor. Bu yüzden önlem almak şart. Eğlenceli ve keyifli bir oyun olan Plantera aynı zamanda pixel tarzı grafikleriyle de telefonlarınızı yormuyor. Bağımlılık yapıcı etkisi bulunan bu oyundan kopamayacaksınız.

Plantera oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR