Playboard

Playboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Üretici

    42matters AG

Android cihazlarınızda yeni uygulama keşfetmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Playboard, Google Play Store'dan en etkili şekilde faydalanıp aradığınız her şeyi bulmanıza yardımcı olacak bir uygulama öneri ve keşif uygulamasıdır. En son çıkan oyunları ve uygulamaları da bulabileceğiniz uygulama çok kullanışlı.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde en popüler uygulamalar, en popüler oyunlar gibi ana kategorilerle başlıyorsunuz. Ardından tercihinize göre istediğiniz diğer kanallaerı da ekleyebiliyorsunuz. Örneğin fotoğrafçılıkla ilgiliyseniz fotoğraf uygulamaları kanalını ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak da yine çok kolay. Bir kanalda sağa sola parmağınızı kaydırarak uygulama geçebiliyorsunuz. Yine uygulama ve oyunları ülkeye göre özel olarak sunan uygulama ile kendi kanalınızı da yaratabilirsiniz. Ardından yarattığınız kanalları arkadaşlarınızla paylaşabilme şansına da sahipsiniz.

Uygulamanın tek eksi yönü, içerisindeki uygulama ve oyunlarla ilgili çok detaylı bilgi vermeden direk Google Play Store'a yönlendirmesi diyebilirim. Onun dışında faydalı bir uygulama ve indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR