Plesk Manager

Plesk Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plesk Manager ile Linux ve Windows işletim sistemi üzerine kurulu sunucularınızı mobil cihazınızdan yönetebilirsiniz.

Plesk Manager, Windows ve Linux işletim sistemlerine kurulabilen popüler web sunucu kontrol paneli Parallels Plesk kullanıcılarına sunulmuş olan bir mobil uygulamadır. Parallels Plesk 11.0 ve daha üzeri sürümle uyumlu olan uygulama ile sunucunuz hakkında önemli bilgilere Android telefonunuzdan erişebilir, temel yönetici işlevlerini yerine getirebilirsiniz.

Android 2.1 ve üzeri işletim sistemi üzerinde çalışan telefonunuz üzerinden de artık Parallels Plesk sunucularını kontrol etmeniz mümkün. Yönetici yetkisine sahip biri olarak sunucu hakkında bilgileri (Hangi işletim üzerinde kurulu olduğundan Parallels Plesk sürümüne kadar her şeyi öğrenebilirsiniz.) görüntüleyebilir, sunucunuzda her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenebilir, sunucularınızı yeniden başlatabilir, dilediğiniz sunucudaki servisleri durdurabilir ve başlatabilir, hata kayıtlarına bakabilir, Parallels Plesk’e yönetici erişimini kısıtlayabilirsiniz.

cPanel yerine Plesk’i tercih edenlerdenseniz web sunucularınızı nerede olursanız olun yönetmenizi izin veren Plesk Manager kesinlikle telefonunuzda bulunmalı.