Plus Messenger 2.9.1.4 (Android)

Plus Messenger

Plus Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plus Messenger'ı kullanarak dostlarınızla Android cihazlarınızdan kolayca sohbet edebiliyorsunuz.

Plus Messenger uygulaması, Telegram adlı sohbet uygulamasının üzerine bir kaç işe yarar özellik daha ekleyen ek uygulamalar arasında yer alıyor ve Android cihazlarda kolaylıkla kullanılabiliyor. Uygulamanın işlevlerinin sorunsuz bir şekilde çalışması ve eklenen özelliklerin kullanıcıların hoşuna gidecek şeyler olmaları ise tabii ki onu biraz daha etkili bir hale getiriyor.

Uygulamanın en dikkate değer yanı, Telegram için sunduğu tema desteği ile özelleştirilebilir ve görünüm elde etmenize izin vermesi. Böylelikle dostlarınızla sohbet ettiğinizde hiç zorlanmadan kendi hoşunuza gidecek bir sohbet ekranına kavuşabiliyorsunuz. Üçüncü parti kişiler tarafından yapılan temaları bularak bu özelliği aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ses dosyalarının direkt olarak sohbet ekranından paylaşımına da olanak tanıyan uygulama, böylelikle arkadaşlarınıza kendi sesinizi anında göndermenizi sağlayacaktır. Güvenliğine ve gizliliğine önem veren kullanıcılar ise uygulamanın ayarlar bölümüne getirdiği yeni telefon numarası gizleme seçeneğini kullanmaktan çekinmesinler.

Tabii ki çalışması için aktif bir internet bağlantısı gerektiren uygulama, zaman zaman saati yanlış göstermesi nedeniyle kullanıcılar tarafından eleştiriliyor ancak bu sorunun gelecek sürümlerde ortadan kalkacağına inanıyorum.

Telegram'ı daha etkili ve verimli bir şekilde kullanmak isteyenlerin kesinlikle denemeden geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.