Pocket Troops 1.28.0 (Android)

Pocket Troops

Pocket Troops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minik askerler ile çarpışacağız.

Azur Interactive Games Limited tarafından geliştirilen ve mobil platformda 5 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Pocket Troops aksiyon oyunları arasında yer alıyıyor.

En iyi orduyu kurmaya çalışacağımız oyunda stratejik ve taktiksel kararlar alarak savaşlara katılacağız. Aksiyon ve gerilim dolu sahnelerin yer aldığı oyunda birbirinden farklı çok sayıda silah modellerini kullanacak ve hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. Oyuncuları devasa savaşlara sokacak olan yapımda alışılmışın dışında karakter modellemeleri yer alacak. Kendine has içeriklere sahip olacak olan oyunda uçaklar, taklar ve daha birçok farklı araçlar yer alacak.

Ses efektleri ile desteklenen mobil oyunda çılgın bir hikaye karşımıza çıkacak. Dünyayı ele geçirmek isteyen bir adama karşı savaşacağımız oyunda özel yapım müzik efektleri yer alacak. Minik askerler ile mücadele edeceğimiz yapımda tek seferde birden çok düşmanı etkisiz hale getirebilecek ve toplu olarak onları imha edebileceğiz.

Farklı çatışma sahnelerine sahip olan oyunda ilerlemeye çalışacak ve ilerlerkende karşımıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Cehennem Melekleri olarak nitelendirilen oyunda oldukça sağlam grafikler karşımıza çıkacak.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR