Podio 2.8.0 (Android)

Podio

Podio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Podio, iş arkadaşlarınızla birlikte daha verimli çalışmanızı sğalayacak olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Podio, takım arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi ve organizyonu daha kolay hale getiren başarılı ve etkili bir android uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak iş arkadaşlarınız birlikte çalıştığınız projeler hakkında fikirlerinizi paylaşabilir, görev dağılımı yapabilir ve çok daha kolay organize olabilirsiniz.

Projelerinizi uygulama üzerinden organize ederek rahatlıkla takip edebilirsiniz. Proje içinde yer alan kişilerin sorumluluklarını ve görevlerini belirtebilir ve projenin bitiş tarihini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca projenin gelişim sürecini de uygulama üzerinden takım arkadaşlarınız ile iletişime geçerek kolayca öğrenebilirsiniz.

İş ve okul arkadaşlarınız ile iletişime geçerek sorular sorabilir ve dosya paylaşımında bulunabileceğiniz Podio, gerçek zamanlı mesajlaşmanızı da sağlamaktadır. Bire bir veya grup olarak mesajlaşma imkanı sunan Podio, takım çalışmalarının verimliliğini arttırmaktadır.

Müşteirleriniz ile kuracağınız ilişkileri güçlendiren Podio, kendi takımınızla organize çalışmanız dışında, özel müşterileriniz ile birlikte sürekli iletişimde kalarak projeler hakkında karşılıklı bilgi akışında bulunmanızı sağlamaktadır.

Satış ve pazarlama işlemlerinizi da rahatlıkla yönetmenizi sağlayan Podio ile bir departmana ait tüm çalışanlar veya özel bir grup çalışanlar aynı sayfa üzerinde görünülenerek yararlı listeler oluşturabilir.

Sizde takım halinde daha verimli çalışabileceğiniz bir yöntem arıyorsanız, Android telefon ve tabletleirnize Podio'yu mutlaka indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR