Pokemon Jukebox

Pokemon Jukebox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nintendo firmasının efsane oyunu Pokemon'un özlediğiniz şarkılarını bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Pokemon Jukebox uygulamasıyla Android işletim sistemli cihazlarınızda özlediğiniz Pokemon müziklerini dinleyebilirsiniz.

Nintendo’nun efsaneleşmiş oyunu Pokemon’un müziklerini özleyenler için Pokemon Jukebox uygulaması ilaç gibi gelecektir diye düşünüyorum. Her gün 3 adet Pokemon şarkısını ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz uygulama, satın alma özelliği dahilinde diğer Pokemon şarkılarını satın alarak dinlemenize imkan tanıyor. Bu müzikleri dinlemek için neden para ödeyelim sorusu çoğu kullanıcının kafasını karıştırmış olmasına rağmen yine de Pokemon hayranlarının sevindiği bir gelişme oldu diyebiliriz.

Pokemon serisinin Japonya merkezi tarafından yayınlanan uygulamanın kendi içerisinde bulunan oynatıcı sayesinde bu şarkıları uygulamadan çıkmadan dinleyebiliyor, farklı Pokemon şarkılarını karıştırarak kendinize özgü Pokemon müzikleri de yapabiliyorsunuz.

18 MB büyüklüğünde olan ve ücretsiz olarak sunulan Pokemon Jukebox uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR