Poker God

Poker God
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir poker oyunudur.

Poker God, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir poker oyunudur. Henüz kasımda marketlerde yerini almış olduğundan indirme sayısı az görünebilir fakat giderek artacağından eminim.

Bu tür oyunlarda kişi sayısının fazlalığı oyunu eğlenceli kıldığından şu an oynamak biraz zor olabilir, zira sizi birileriyle eşleştirmesi gerekiyor ve az kişi olduğundan çok fazla eşleştiremiyor, bu yüzden az oynayabiliyorsunuz. Fakat ileriki zamanlarda çok daha eğlenceli olacağından eminim.

Marketlerde pek çok poker oyunu var elbette fakat Poker God bunların hepsinden farklı. Çünkü burada oyunu turn based yani sıra tabanlı oynuyorsunuz. Fakat elbette isterseniz gerçek zamanlı oynama şansınız da var.

Her oyun bir turnuva gibi işliyor ve aynı anda 7 masaya kadar oyuna katılabiliyorsunuz. Oyunu ister rastgele insanlarla isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Tek oturuşta bir oyunu bitirmeye zamanınız yoksa daha sonra oynamak üzere bırakabiliyorsunuz.

Sıra tabanlı olması sebebiyle tercih edilecek oyunlardan olduğunu düşündüğüm Poker God'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR