PolitiCats

PolitiCats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PolitiCats, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan PolitiCats, kedilerin başkan seçildiği, seçim kampanyaları düzenlediği bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Garfield'ın da yer aldığı oyunda eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Siyaset yapan kediler arasında geçen PolitiCat oyunu, bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça eğlenceli ve zevkli olan oyunda kedileri yönlendirerek seçimleri kazanmaya çalışıyoruz. Siyasi becerilerinizi ortaya koyduğunuz oyunda kedinizi yönlendiriyor ve seçim kampanyalarına katılmasını sağlıyorsunuz. Seçim kampanyaları yaparak kendinize destekçiler buluyor ve daha güçlü hale geliyorsunuz. Oyunda kendi kedinizi kişiselleştirebilir ve kendi zevkinize göre görünüme bürünmesini sağlayabilirsiniz. Düzenlediğiniz seçim kampanyalarına personel de bulmalı ve size yardımcı olmalarıı sağlamalısınız. Özel yeteneklerinizi kullanabilir, krediler çekebilir ve efsane kedi Garfield'ın kilidini açabilirsiniz. Bağışlar düzenleyebilir ve en güçlü aday haline gelebilirsiniz. Oldukça gerçekçi işlerin gerçekleştiği PolitiCats oyununu sakın kaçırmayın.

PolitiCats oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR