Poltron 1.00 (Android)

Poltron

Poltron
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poltron reflekslerinizi zorlu bir teste sokan bir sonsuz koşu oyunudur

Poltron eğer size bolca mücadele sunacak zorlu bir mobil oyun oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Poltron'da Godefroy adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Godefroy, sevgilisi ve tek aşkı Eleanor'a aşkını itiraf etmek için onu ormanın kenarına çağırmıştır. Fakat tam aşkını temsil eden gülü ona verecekken ortaya bir dev çıkar. Godefroy'un bu devi görmemesi ve duymamasını kahramanımızın aşktan gözünün kör olmuşa, kulaklarının sevgilisinin sesinden başka hiçbir şey duymayışına bağlayabiliriz. Neyse, oyunun mantıklı hikayesi gayet mantıklı bir şekilde gelişir. Dev durduk yere Eleanor'un üzerine basar ve pekmezini akıtır. Sonuçta Godefroy da mantığının sesini dinler ve aşkın, sevginin boş birşey olduğunu ve kalbi yerine beyninin sesini dinlemesi gerektiğini düşünür. Mantığı ona topuklarını kaldırabildiği kadar yükseğe kaldırarak koşmasını söyler. Biz de kahramanımıza topuklarını poposuna vurdura vurdura koşması için yardımcı oluyoruz ve ona mantığın yolunu izlemesi konusunda kılavuzluk ediyoruz.

2 boyutlu grafiklere sahip Poltron'da kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor. Karşısına yere saplanmış sivri oklar, dikenli dev gülleler, kazanlar ve fıçılar gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri aşabilmek için yukarıya doğru zıplıyoruz veya aşağıdan kayıyoruz. Bu işleri yaparken zamanlama çok önemli. Oyunda biraz ilerledikten sonra kontrol için kullandığımız tuşların yeri değişiyor. İşte oyunu farklı yapan da bu özellik. Bu sayede reflekslerinizi kullanırken bir yandan da zihninizin alışkanlıklarını değiştirmeye çalışıyorsunuz.

Poltron ilginç bir sonsuz koşu oyunu olarak size farklı bir eğlence sunabilir.