PolyGun

PolyGun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PolyGun, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir atış talimi oyunudur.

PolyGun, bir atış poligonunda ki kabiliyetinizi ölçebileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, kendi galerinizden seçtiğiniz resim ve görüntülerin üzerinde ateş talimi yapıyoruz. Bu tarz oyunlara meraklı kitlenin eğlenceli vakit geçireceğine eminim.

Çok sinir olduğunuz veya görmeye tahammül edemediğiniz biri olabilir. Tüm samimiyetinizle karşısına geçip duygularınızı açtığınız kişi sizi reddetmiş de olabilir. Fotoğrafını oyuna yerleştirin ve istemediğiniz kadar üzerine ateş edin. Bunun çok kötü bir davranış olduğunun farkındayım, fakat oyunla birleştiğinde güzel stres atma yöntemi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oldukça basit bir oynanışa sahip Polygun'da boş vakitlerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

PolyGun oyununun oynanışının çok basit olduğunu söylemiştim. Oyuna girdiğinizde Picture bölümünden galerinizdeki bir fotoğrafı veya görüntüyü seçip atış bölgesine yerleştiriyorsunuz. Daha sonra dilediğiniz bir silahı seçtikten sonra yaklaşıp ateş etmeye başlayabilirsiniz. Oyundaki seslerin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Grafikler de iyi düzeyde. Sıkıldıkça silah ve görüntü değiştirerek farklılıklar deneyebilirsiniz.

Boş vakitlerini atış talimi yaparak değerlendirmek isteyenler PolyGun oyununu ücretsiz olarak indirebilir. Oyundaki seslerin ve istediğimiz görüntüyü seçebilmenin oyuna farklı bir renk kattığı kanaatindeyim. Hem eğlenceli hem de ilerleyen zamanlarda farklı özellikler eklenerek geliştirilebilir bir oyun olmuş. Denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR