Pomotodo 1.11 (Android)

Pomotodo

Pomotodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pomotodo uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm yapılacak işlerinizi düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Pomotodo uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin kolayca yapılacak işleri ve görevlerinin kayıtlarını tutabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Sade ve anlaşılır bir arayüzle gelen uygulama, karmaşık ve aşırı detaylı iş raporu tutma ve yapılacaklar listesi uygulamalarının aksine basitliği ön plana çıkarıyor diyebiliirm.

Uygulama içerisine direkt olarak yapmanız gereken işleri girebiliyor, bunları listeleyebiliyorsunuz. Bir işe giriş yaptıktan sonra o işin yapım zamanını da belirleyebiliyor ve sayaç kurabiliyorsunuz. Tamamladığınız işlerinizi ise işaretledikten sonra tarihçede yer almalarını sağlayabiliyor, daha sonra geriye dönük olarak tüm bitmiş işleri yeniden görüntüleyebiliyorsunuz.

Her iş için ayrı ayrı zaman tutma özelliği mevcut olduğu için, bir işi yaparken kendi kendinize baskı yapabiliyor ve diğer şeylerin sizi rahatsız etmelerine engel olabiliyorsunuz. İşleriniz tamamlandıkça onların bir özetini grafik şemaları üzerinde görmek de mümkün oluyor.

Bu grafiklerde hangi aylarda ve hangi günlerde daha fazla iş tamamladığınızı, en üretken olduğunuz günleri ve işlerde kullanılan etiketlerin dağılımını inceleyebiliyor, böylece genel olarak iş planınızı daha verimli bir şekilde yönetebiliyorsunuz.

Pomotodo direkt olarak kendi bulut depolama sistemi üzerinden çalıştığı için internet bağlantısı gerektiriyor ancak bu özelliği sayesinde hangi cihazınızda kurulu olursa olsun her yerden yapılacaklar listelerinizi yönetebiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. Her ne kadar tek kişilik bir uygulama olsa da bütün bir iş veya proje ekibinin de kullanarak verimini arttırması mümkün.

Yeni bir yapılacak görevler uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR