PopFishing

PopFishing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basit gibi görünse de son derece keyifli bir oyun olarak öne çıkan PopFishing ücretsiz olarak indirilebiliyor.

PopFishing Android cihazları için ücretsiz olarak sunulan keyifli oyunlardan bir tanesi. İlk bakışta biraz çocuksu gibi görünse de aslında her yaştan oyunsevere hitap eden bu oyundaki yegane amacımız balık tutmak ve yüksek puanlar elde etmek.

Kolay bir görevmiş gibi gelse de ekrandaki balık sayısı fazlalaştıkça bu görevi gerçekleştirmesi de aynı ölçüde zorlaşıyor. 34 ülkede en sevilen oyunlar arasında yer alan PopFishing'te eğlenceli grafikler ve başarılı modellemeler yer alıyor. Bu tarz oyunların en büyük sorunlarından birisi olan kontrol mekanizması bu oyunda iyi ayarlanmış ve herhangi bir soruna yol açmıyor.

PopFishing kuşbakışı kamera açısına sahip. Ekranın alt kısmında yer alan mekanizmayı kullanarak balıkları yakalamaya çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar fazla ve büyük balıkları yakalarsak aldığımız puan da o kadar yüksek oluyor. Eğlence faktörünü artırmak için bazı süper silahlar ve güçlendiricler de es geçilmemiş. Bunları kullanarak daha fazla balık tutabiliyoruz.

Detaylı grafikleri ve keyifli oyun yapısıyla dikkat çeken PopFishing kafa yormayan minimal oyunlardan hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun.

YORUMLAR