Pororo Penguin Run

Pororo Penguin Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    19,803

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Pororo Penguin Run, küçük sevimli bir pengueni yönettiğiniz bir sonsuz koşu oyunudur.

Pororo Penguin Run, 3 boyutlu animasyonlu filmi Pororo the Little Penguin’in resmi oyunudur. Ödüllü çizgi filmdeki tüm karakterlerin toplandığı oyunu Android’li telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Küçük sevimli mi sevimli bir penguen olan Pororo ve arkadaşlarının eğlence dolu dünyasına giriş yaptığımız oyunda buz saraylarından karlı kasabalara birçok farklı pistte bu sevimli görünen karakterlerle koşuyor, zıplıyor, uçuyoruz. Engellere takılmadan önümüze çıkan yıldız ve altınları toplamaya çalıştığımız oyuna filmin ana karakteri Pororo ile başlıyoruz.

Meraklı ve maceraya atılmayı seven bu karakterimizin dışında minik dinazor Crong, arkadaşlarının yardımına koşan büyük sevimli ayı Rody ve sihirli güçlere sahip Tongtong, sporda iyi ama yemek pişirmede kötü ufak dişi penguen Petty, mızmız kunduz Loopy, her yere uzanan kol ve bacaklara sahip robot Rody, bilim adamı olmak isteyen minik tilki Eddy oyunda yer alan karakterle arasında bulunuyor. Her biri farklı güçlere sahip bu karakterleri açmanız içinse yolunuza çıkan altınları toplamanız, hiçbir altını kaçırmamanız gerekiyor. Altınların haricinde yol boyunca karşınıza çeşitli güçlendirmeler de çıkıyor. Mıknatıs ile tüm altınları kendinize çekebiliyor, araba ile belli bir süre ölümsüz oluyor, roket ile birden hızlanıyor ve uçak ise belli bir süre engellere takılmamamınızda büyük kolaylık sağlıyor.

Günlük ve haftalk görevler de içeren oyun, animasyonlarla süslenmiş oldukça eğlenceli oynanışa sahip harika bir macera oyunu. Birbirinden sevimli karakterlerin yer aldığı Pororo Penguin Run’ı kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR