Pot Farm 1.2.17 (Android)

Pot Farm

Pot Farm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pot Farm, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, yetişkin oyunseverlere hitap eden bir bitki yetiştirme oyunu.

Pot Farm, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, ilginç yapısıyla dikkat çeken bir saksıda bitki yetiştirme oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunu, genel atmosferini hesaba katarak 18 yaşından büyük kişilerin oynamasını tavsiye ediyoruz.

Oyundaki temel görevimiz türlü türlü bitkiler yetiştirmek ve bu bitkileri pazarlamak. İlk olarak son derece basit düzeneklerle işe koyuluyoruz. Sınırlı imkanlarımızla yetiştirdiğimiz bitkileri satıp para kazanıyor ve bu parayı kullanarak yeni ve modern ekipmanlar alıyoruz. Su pompaları, jeneratörler, morötesi ışık lambaları ve diğer ekipmanları kullanarak üretim kalitemizi artırmak mümkün. Ekipmanlarımız geliştikçe kalitenin yanı sıra verimliliğimiz de artıyor ve daha fazlasını üretebilecek konuma yükseliyoruz. Hatta kazandığımız parayla yeni tohumlar alarak daha önce üretmediğimiz bitkileri üretebilme şansına da sahibiz.

Oyunda yer verilen karakterlerin tasarımları (çiftliğimizdeki ineklerin bile!) ilgi çekici ve insanı güldüren türden. Buna ek olarak çevre birimlerinin modellemeleri de çizgi film havasına sahipler ve oyuna orijinal bir atmosfer kazandırıyorlar.

Pot Farm'ı ilginç kılan detaylardan bir tanesi de Facebook bağlantı özelliği. Bu özellik sayesinde Facebook üzerinde bulunan arkadaşlarımızla aramızda pazarlama ağı kurabiliyor ve birbirimizle ürün değiş tokuşu yapabiliyoruz.

Son derece keyifli bir oyun deneyimi sunan Pot Farm, simülasyon oyunlarından hoşlanan yetişkinlerin severek oynayabileceği, uzun soluklu bir oyun.