Pro Sniper

Pro Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pro Sniper bize verilen suikast görevlerini tamamlamaya çalıştığımız eğlenceli bir nişancılık oyunudur.

Pro Sniper Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirebileceğiniz bir keskin nişancılık oyunudur. Gerek oynanış kolaylığı gerekse hızlı ilerleyen yapısıyla bu tarz oyunlar gerçekten çok rağbet görüyor. Bildiğiniz gibi mobil cihazların ekranları çok komplike oyunlar oynamaya gelmiyor ve keyfi törpülüyor. Nişancılık oyunları ise, eğer gerçekten iyi bir tasarıma sahiplerse, mobil cihazlarda gerçekten keyif veriyor.

Pro Sniper da bu oyunlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunda keskin nişancı bir karakteri yönlendiriyoruz ve bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Görevler ilk başlarda görece olarak daha kolay olsa da giderek zorlaşıyor ve daha karmaşık bir hale geliyor. Oyunda bize farklı türde görevler atanıyor. Örneğin belirli bir hedefi sokaktan geçerken vurmaya çalışıyoruz. Bu görevlerde yanlış birini vurmamak için talimatları dikkatli bir şekilde okumak gerekiyor. Aksi halde görev başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Oyunda yer alan grafikler çok iç açıcı değil. Daha çok online oyun sitelerinde oynadığımız nişancılık oyunlarını andırıyor. Çöp adamlar var. Yine de denenebilir bir oyun ve gerçekten eğlenceli.

YORUMLAR