Pro Truck Driver 1.2 (Android)

Pro Truck Driver

1.2
Pro Truck Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pro Truck Driver, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir tır sürme simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Pro Truck Driver, gerçek sürüş deneyimi sağlayan harika bir tır simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden gelişmiş sistemlere ve özelliklere sahip olan oyunda gerçek bir tır sürüyormuş hissine kapılabiliyorsunuz.

Birbirinden zorlu yollara ve keskin virajlara sahip olan oyunda sürüş becerilerinizi sınamaya çalışıyorsunuz. Gerçek ve detaylı araç içi görünüme sahip olan oyunda keskin virajarın üstesinden gelmeli ve diğer arabalara çarpmadan hedefinize ulaşmalısınız. ABS, ESP, devir saati ve navigasyon gibi pek çok özelliğe sahip tırları kontrol ettiğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Pro Truck Driver'ı mutlaka denemelisiniz. Ayrıca oyunda kontrol ettiğiniz tırları özelleştirebiliyorsunuz.

Farklı haritalara sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve güzel bir sürüş gerçekleştirmelisiniz. Harika bir deneyim sunan Pro Truck Driver'ı sakın kaçırmayın. Pro Truck Driver oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.