Psst! 2.9.6.7 (Android)

Psst!

Psst!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Psst! uygulaması sizinle aynı şeyleri düşünen ve hoşlanan kişiler ile anonim olarak mesajlaşıp sonrasında tanışabileceğiniz eğlenceli bir Android uygulaması.

Psst!, istediğiniz gizli paylaşımlar yaparak diğer kullanıcılar ile etkileşime girebileceğiniz çok farklı ve eğlenceli bir Android sosyal medya uygulaması. Psst üzerinde isterseniz bir sırrınızı, isterseniz de bir haberi paylaşabilir ya da şakalar yapabilirsiniz. Uygulamanın güzel yanı ise yapacağınız her şeyi gizli yani anonim bir kişi olarak yapmanız. Siz paylaşımlarınızı yaptıktan sonra diğer kullanıcılar bu paylaşımlara ulaşarak beğenme ya da beğenmeme şeklinde görüşlerini belirtebiliyorlar. Eğer paylaşımınız 6 ya da daha fazla kişi tarafından eksi oy alırsa otomatik olarak sistem üzerinden kayboluyor. Eksi oy almamış olsalar bile yaptığınız paylaşımlar paylaşım saatinizden 48 saat sonra yinede siliniyor. Bu nedenle geçmişiniz uygulama üzerinde yer almıyor.

Anın tadını çıkarmak ve tanımadığınız kişilerle bir şeyler paylaşarak mutlu olacağınızı hissediyorsanız Psst! ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR