PublicFeed

PublicFeed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PublicFeed ile Android cihazlarınızdan yakın çevrenizde olan biten her şeyden haberdar olabiliyorsunuz.

PublicFeed uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde konum bazlı bir sosyal medya uygulaması kullanmak isteyenlerin denemeden geçmemeleri gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve hem sade arayüzü hem de oldukça verimli çalışan yapısı sayesinde dikkatleri üzerine çeken uygulama, çevrenizde gerçekleşen tüm olayların farkında olmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamanın en temel özelliği, konum bazlı olması nedeniyle diğer kullanıcıların yaptıkları paylaşımlara arkadaşlarınız olmasalar bile erişebilmeniz. Dolayısıyla hem arkadaşlık kurmak için ortak bir zemin yaratabiliyor, hem de muhitinizde olan bitenlerden haberdar olabiliyorsunuz. Tabii ki gizlilik seçenekleri ve paylaşım seçenekleri sayesinde istemediğiniz kişilerin size ulaşmalarına engel olmak da mümkün.
Hem yazılı hem de sesli, resimli veya videolu paylaşımlar yapmanıza izin veren uygulama, dilerseniz haber kaynaklarından aldığınız linklerin de paylaşılmasına müsaade ediyor. Böylelikle alabileceğiniz haberler konusunda hiç bir sınırlamanız olmayacağını söyleyebilirim.

Hem lokasyon bazlı hem de etiket ve yazar bazlı bir takip olanağını kullanıma sunan uygulama, böylelikle belli konularda yapılan paylaşımları görmek istiyorsanız onlara da kolayca erişmenizi sağlıyor. Yapılan paylaşımların size olan mesafelerini de görebildiğiniz için ne kadar uzaktaki bilgilere erişebileceğinize de karar verebiliyorsunuz.

Arkadaş ekleme, arkadaşların paylaşımlarıyla etkileşime girme ve özel mesajlar göndererek sohbet etme gibi özelliklere de sahip olan uygulama, böylelikle bir yandan yeni arkadaşlar edinmenizi bir yandan da varolan arkadaşlarınızla iletişiminizi sürdürmenizi sağlayabiliyor.

Yeni ve ilginç bir sosyal medya uygulaması kullanmak isteyenlerin PublicFeed’i denemelerini öneriyorum.