Puzzle Wiz 1.09 (Android)

Puzzle Wiz

Puzzle Wiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle Wiz, birbirinden eğlenceli ses efektleriyle oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz 3 boyutlu bir bulmaca oyunudur.

Bulmaca oyunları arasından 3 boyutlu olanlar oldukça azdır. Puzzle Wiz ise hem 3 boyutlu hem de telefonunuzda çok fazla yer kaplamıyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Puzzle Wiz oyunuyla, çılgınca bir maceraya atılabilirsiniz.

Oyun ilk indirdiğiniz andan itibaren oyunun ana karakteri olan sakallı amcayla birlikte çılgınca bir maceraya başlıyorsunuz. Bu arada sakallı amca olarak dile getirdiğimiz karakteri siz yönetiyorsunuz. Karakterinizle birlikte zorlu ve tuzaklı yollardan büyük bir dikkatle geçmeniz lazım. Yol boyunca bastığınız adımlara da çok fazla dikkat etmelisiniz. Çünkü attığınız adımın tuzağa denk gelmesi halinde oyunu kaybediyorsunuz. 

Puzzle Wiz oyununda oldukça heyecanlı bir şekilde sürekli tuzaklı yollardan ilerlemeniz gerekiyor. Bu şekilde ne kadar fazla yanmadan ilerlerseniz o kadar başarılı oluyorsunuz. Aynı zamanda oyun içerisinde yer alan çeşitli araçlarla bazı ufak ipuçları kazanabilmeniz de mümkün. Bu ipuçları size doğru yola gitmeniz konusunda yardımcı olabilir.

Büyülü dünyası ve birbirinden güzel grafikleriyle hemen şimdi Puzzle Wiz oyununu indirin ve sakallı amcayla eşsiz bir maceraya başlayın!

YORUMLAR