QDITOR

QDITOR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QDITOR, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir video düzenleme uygulaması.

QDITOR, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir video düzenleme uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde çekmiş olduğumuz videoları dilediğimiz gibi düzenleme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamanın kullanımı son derece pratik ve her seviyeden kullanıcı tarafından rahatlıkla anlaşılabilecek türden. Uygulamada yer alan filtre ve özel efekt seçenekleri ile videolarımıza farklı bir hava kazandırabiliyoruz. Videoya ek olarak QDITOR fotoğraf dosyaları için de destek sunuyor. Video ve fotoğraflardan oluşan klipler düzenlemek bu sayede mümkün oluyor.

Uygulamanın tek kötü yanı yapılan videoları kaydetmemesi. Bunun için ekstra ücret talep ediyor. Fakat ücretsiz olarak deneme şansı vermesi bile güzel bir özellik olarak akıllarımızda yer ediyor.

Düzenli olarak gelen güncellemeler QDITOR'un daima yeni şeyler sunmasını sağlıyor ve bu sayede kullanıcılar sürekli olarak farklı klipler oluşturabilme şansına sahip oluyor. Eğer siz de ücretsiz ve kolay kullanımlı bir video düzenleme uygulaması arıyorsanız QDITOR'a göz atmanızı öneriyoruz.

YORUMLAR