QuickWrite Keyboard

QuickWrite Keyboard
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuickWrite Keyboard, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde daha hızlı yazmanızı sağlayan bir klavye uygulaması kullanmak istiyorsanız denemeniz gereken bir uygulama.

QuickWrite Keyboard, MobiSystems geliştiricisi tarafından geliştirilen OfficeSuite Premium uygulaması ile kullanılmak üzere geliştirilen ve bu uygulama olmadan kullanılmayan başarılı ve pratik bir klavye uygulaması.

Android telefon ve tabletleri üzerinde OfficeSuite Premium ücretli uygulamasını kullananların yararlanabileceği uygulama sayesinde dökümanlarınızı hazırlarken çok daha hızlı yazı yazabiliyorsunuz.

Bilgisayarlardan örnek vermek gerekirse, mekanik klavye ile standart klavyeden daha hızlı yazı yazabildiğiniz gibi, bu uygulama sayesinde de standart Android kalvyesine göre daha hızlı yazı yazmanız mümkün. Fakat belirttiğim gibi uygulama sadece OfficeSuite için geçerli olup, tek başına klavye uygulaması olarak kullanılamıyor.

Birden fazla dil desteği sunmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmayan QuickWrite Keyboard, 21 dil için kelime tahmini özelliği sunuyor. Siz daha leb demeden lebleyi anlayan uygulama, kullanıldıkça daha iyi kelime tahminleri yapmaya başlıyor.

Dil ve kelime verisi olarak yeni kelime eklemesi yapabildiğiniz uygulama, OfficeSuite ile birlikte kullanıldığında gerçekten verimi arttırıyor. Böylece yazı işlerinizi çok daha kolay halledebiliyorsunuz. Her an yazı yazma ihtimalinizin olduğu bir işe sahipseniz hem OfficeSuite Premium uygulamasını hem de QuickWrite Keyboard uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Yazdığınız yazılar hakkında istatistiki veriler sunan ve farklı renk seçenekleri ile kullanabilme özelliği barındıran uygulamayı ile yazı yazmanın çok daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR