QuizUp 1.0.0 (Android)

QuizUp

QuizUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler bilgi yarışması oyunu QuizUp'ta dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla yarışın.

Dünyanın en popüler bilgi yarışması oyunu QuizUp, dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla istediğiniz bir kategoride yarışabileceğiniz, genel kültür seviyenizi ölçmeye yönelik hazırlamış tamamen ücretsiz bir oyundur.

10 milyon kişinin oynadığı gerçek zamanlı bilgi yarışı oyunu QuizUp, TV şovlarından kitaplara spordan müziği yüzlarce konuda 200.000’ı aşkın soru ile en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Android akıllı telefon ve tabletinizle oynayabileceğiniz oyunda seçtiğiniz bir kategoride rastgele karşınıza çıkan bir kişiyle yarışıyorsunuz ve en çok puanı alan yarışmayı kazanıyor. Soruların zorluk seviyesine göre kazandığınız puanlar değişiklik gösteriyor. Her soru için belirlenen yanıtlama süresi de farklı. Amacınız ise sorulara en hızlı ve doğru şekilde cevap vererek rakibinizi elemek. Film, Spor, Oyun, Müzik, Sinema, TV Şovları, Kitaplar, İş, Eğitim, Sanat ve daha pek çok kategoride yarışma şansı sunuluyor.

iOS platformunun gözde oyunlarından QuizUp üzerinde yer alan sorular şu an için Türkçe olmasa da, yakında gelecek güncelleme ile birlikte Türkçe dil desteğine kavuşacağı belirtiliyor.

YORUMLAR