QuizYap!

QuizYap!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuizYap! ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir bilgi yarışması oyunudur.

QuizYap! Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir bilgi yarışması oyunudur. Söz konusu oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır ve en öenmli özelliklerinden bir tanesi de her yaş grubundan oyunseverlere hitap etmektedir.

Boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirmek için oynayabileceğiniz QuizYap!‘ta müzik, siyaset, spor, edebiyat, arabalar, filmler, şehirleri futbolcular, çizgi film karakterleri gibi onlarca farklı kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerden dilediklerinizi seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Eğlenceli bir şekilde sunulan sorular oyuncuların keyif almasını sağlıyor.

Oyunun en çarpıcı özelliklerinden bir tanesi de toplamda 50.000’i aşkın soru içermesidir. Bu da demek oluyor ki oynadıkça karşınıza sürekli olarak aynı sorular gelip sizi sıkmıyor. Türkçe diline ek olarak oyunda İngilizce ve Almanca dilleri de bulunuyor. Bu sayede yabancı dillerdeki bilgi seviyenizi ölçebilirsiniz.

Kısacası QuizYap! ücretsiz olarak sunulmasına rağmen birçok özlelik sunuyor ve oyunseverlere eğlenceli vakit geçirtiyor.

YORUMLAR