R-TYPE 2 1.0.3 (Android)

R-TYPE 2

R-TYPE 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

R-TYPE 2 retro tarzda eğlenceyi mobil cihazlarımıza taşıyor

R-TYPE 2 1980'li yılların sonunda çıkış yapmış aynı adlı klasik oyunu mobil cihazlarınıza yaşıyan bir yapımdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirerek oynayabileceğiniz bir uçak oyunu olan R-TYPE 2, R-TYPE adlı efsane oyunun devam oyunudur. Hatırlanacağı üzere oyuncular R-TYPE'da R-9 adlı uzay gemisini kontrol ederek Bydo İmparatorluğu ile savaşmışlardı. Serinin 2. oyununda da R-9 adlı geminin geliştirilmiş versiyonu olan R-9C'yi kullanarak yine Bydo İmparatorluğu'yla yüzleşiyoruz ve aralarında çeşitli lazerlerin olduğu birçok farklı silahı kullanarak düşmanlarımızı yok etmeye çalışıyoruz.

R-TYPE 2 ekranda yatay olarak ilerlediğiniz bir aksiyon oyunudur. Oyunda ekranda ilerlerken düşmanlarımızla karşılaşıyoruz ve onları yok ederek bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz. Retro bir oyun olan R-TYPE 2'de bizi bolca aksiyon ve heyecan beklemekte.

R-TYPE 2'de oyunculara iki farklı kontrol sistemi seçeneği sunulmakta. Oyuncular isterlerse oyunu dokunmatik kontroller yardımıyla isterlerse sanal gamepad yardımıyla oynayabilmekteler. Oyunun grafikleri için de iki farklı seçeneğe sahibiz. Oyunu yenilenmiş grafiklerle oynayabilir veya orjinal halini değiştirmeden oynayabiliriz.

YORUMLAR