Racing 3D (Android)

Racing 3D

Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing 3D, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz araba yarışı oyunlarından biri.

Racing 3D, Android platformunda telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış araba yarışı oyunlarından biri. Hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz ve de cihazda fazla yer kaplamayacak aynı zamanda gerçekten çok uzak olmayan bir oynanış sunacak yarışı oyunu arıyorsanız bu oyuna kesinlikle göz atmalısınız.

Hem telefon hem de tablette rahat bir oynanış sunan Racing 3D oyununda hepsi birbirinden zor yönetilen, farklı sürüş tekniği gerektiren son model spor arabalarla yarışlara katılıyoruz. Klasik yarış, checkpoint yarışı, eleme usulü yarışı ve düello seçeneklerimiz arasında. Lakin oyunu ilk açtığımızda sadece klasik yarış açık olarak geliyor. Daha aksiyonlu geçen ve zorlu olan diğer yarış stillerini deneyimleyebilmek için kariyerimizde belli bir olgunluğa erişmiş olmamız ve puan toplamış olmamız gerekiyor.

Yüksek kalitede detaylı görseller ve efektler (araba ve çevre modellemeleri, sürtünmeler, lastik izleri, farlar her şey olabildiğince kaliteli) sunan araba yarışı oyununda her yarış sonrası kazandığımız puanlarla arabamızın parçalarını yenilememiz gerekiyor. Aksi halde bir sonraki yarışta ne kadar iyi yol tutsak ta rakiplerimiz bizi oldukça geride bırakıyor ve kesinlikle yakalayamıyoruz. Yarışlarda elde ettiğimiz başarıya göre kazandığımız altınları kullanarak yaptığımız yükseltmelerle arabamızın hızlanma süresini, en yüksek hızını ve nitrosunu artırabiliyoruz. Özellikle nitro oldukça mühim.

Araba yarışı oyununun kontrol mekanizmasından bahsetmeden olmaz. Arabayı yönlendirmek için cihazımız eğiyor, frenlemek için ekrana dokunuyor (ne kadar uzun dokunursanız hızınız o kadar kesiliyor.) ve nitroyu kullanmak için ekranın iki köşesine yerleştirilmiş butonları kullanıyoruz. Hızlanmak içinse hiçbir şey yapmamız gerekmiyor. Kontroller her ne kadar kısa sürede alışacak basitlikte yapılmış olsa da alternatif sunulmamış. Yani oyunun kendi kontrollerine alışmak durumundasınız.

Racing 3D, kaliteli görsellerinin yanında güçlü yapay zekayla yarışma fırsatı sunması, farklı oyun modları içermesi, birçok araba ve pist sunmasıyla beğenimi kazandı. Android cihazınız için ufak boyutlu, ücretsiz ve kaliteli yarış oyunu bakıyorsanız bir göz atın derim.

YORUMLAR