Racing Air 1.0.4 (Android)

Racing Air

Racing Air
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing Air, Android cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı ve eğlenceli yarış oyunlarından bir tanesidir.

Racing Air, Android kullanıcılarının oynayabileceği farklı ve heyecanlı bir araba yarışı oyunudur. Uygulama marketi üzerinde binlerce araba yarışı oyunu olmasına rağmen bir çoğu oyuncuların isteklerini karşılamamaktadır. Racing Air, grafikleri ve oynanışı ile oyuncuların ilgisine çeken farklı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Oyun içerisinde diğer araba yarışı oyunları ile aynı olarak rakiplerinizi geçmeye çalışıyorsunuz. Tüm rakiplerinizi geçerek birinci olmaya çalışacağınız yarışlarda diğer araba yarışları gibi normal yollarda veya arazilerde yarışmayacaksınız. Arabanız ile havada uçarak yarışarak rakiplerinizi geçmeniz gerekiyor. Havada araba sürme keyfi yaşadığınız oyunun en çekici özelliklerinden bir tanesi de budur.

Oyunun yeni fizik motoru sayesinde arabanız ile yer çekimine karşı gelerek isterseniz havada taklalar atabiliyorsunuz. Araba yarışı kategorisine yeni ve farklı bir bakış açısı kazandıran Racing Air'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Yeni hız modu
  • 16 Farklı arama modeli
  • Nitro modu
  • 2 Farklı operasyon modu

YORUMLAR