Radaee PDF Reader 5.1.14 (Android)

Radaee PDF Reader

Radaee PDF Reader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radaee PDF Reader ile PDF dökümanlarınızı görüntüleyebilirsiniz

Radaee PDF Reader Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde PDF dökümanlarını görüntülemenize yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF okuyucudur.

İş hayatımızda CV'leri görüntülemek için, raporlara göz atmak ve sunumlar seyretmek için PDF dökümanlarını kullanıyoruz. Bunun yanında okuldaki projelerimiz ve ödevlerimizde PDF dökümanları çok işimize yarıyor. Hal böyle olunca PDF dökümanları en sık kullandığımız dosyalar haline geliyor.

Bilgisayarımızda PDF dökümanlarını bu iş için tasarlanmış bir yazılımla açabilmekteyiz. Android işletim sisteminde ise yine bu amaç için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar PDF görüntüleme ihtiyacını karşılamakta. Bu tür bir uygulama olan Radaee PDF Reader sayesinde gittiğimiz her yerde PDF dosyalarımıza göz atabiliyoruz.

Radaee PDF Reader'ın öne çıkan yönü bize hızlı bir şekilde PDF dosyalarımızı açma imkanı vermesi. Önbelleği önceden yükelemeden PDF dosyalarını açabilen Radaee PDF Reader bu sayede performansını arttırıyor. Radaee PDF Reader yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilmemize, PDF sayfalarına göz atmak için farklı görünümlerden birini seçebilmemize izin veriyor. Bunun yanında Radaee PDF Reader PDF dosyalarına işaretler ve notlar ekleme gibi temel PDF düzenleme araçlarına da sahip.

YORUMLAR