rad.io 2.14.8 (Android)

rad.io

rad.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

rad.io, Türkiye'de ve yurt dışında yayın yapan yüzlerce radyo istasyonunu dinleyebileceğiniz harika bir uygulamadır.

rad.io, 15.000 radyo istasyonunu ücretsiz ve yüksek kalitede sunmaktadır. Telefon ve tabletinizde müzik dinlemekten vazgeçemiyorsanız, Türkiye dahil pek çok ülkenin en çok dinlenen radyo istasyonlarını reklamsız olarak dinlemenize izin veren bu uygulamayı kaçırmayın.

rad.io uygulamasında o kadar fazla radyo istasyonu var ki tarzına ve ruh halinize uygun radyo kanalını kesinlikle buluyorsunuz. Arama işlevi sayesinde en çok dinlediğiniz radyo kanallarına hemen ulaşabiliyor, dilerseniz favorilerinize ekleyebiliyorsunuz.

Dinlediğiniz radyo kanalına benzer istasyonları da gösteren uygulamanın kategori bölümü detaylı olarak hazırlanmış. İstediğiniz şehir ve ülkenin radyo kanalına ulaşabiliyor, istediğiniz dilde yayın yapan radyo kanallarını bulabiliyor, o anki durumunuza uygun radyo kanalını hızlıca bulabiliyor (Örneğin; aşıksanız, listeden aşk şarkılarını seçiyor ve sadece romantik parçaların çalındığı radyo istasyonlarına ulaşabiliyorsunuz.), dünya genelinde en çok dinlenen radyo kanallarına erişebiliyor, yerel istasyonlarını bulabiliyorsunuz.

Uygulamada alarm kurma özelliği de bulunuyor. Dinlediğiniz radyo kanalının istediğiniz saatte otomatik olarak başlamasını sağlayabiliyorsunuz. Aynı şekilde radyo kanalının belirlediğiniz süre sonunda kapanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Not: rad.io oynatıcısı arama geldiğinde kendisini anında durdurmaktadır.

YORUMLAR