Radio.FM 1.9.1 (Android)

Radio.FM

Radio.FM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radio.FM uygulaması ile 10'dan fazla ülkenin popüler radyo kanallarını ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Radio.FM, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 14 ülkenin en çok dinlenen radyo kanallarına hızlıca ulaşabileceğiniz ve ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz bir müzik uygulamasıdır. Hem 3G hem de kablosuz ağ üzerinden bağlanarak dilediğiniz radyo kanalını reklamsız ve kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Radio.FM, Türkiye’nin önde gelen radyo kanallarının yanı sıra Almanya, Avustralya, Brezilya, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Norveç, Portekiz, Rusya, Yunanistan, İspanya ve İtalya’daki radyo dinleyicilerine seslenen onlarca radyo kanalını bir araya toplamış olan bir radyo dinleme uygulaması.

Üyelik oluşturmadan ve hiçbir ücret ödemeden hemen sevdiğiniz kanalları dinlemeye başlayabileceğiniz uygulamada filtreleme özelliği de bulunuyor. Müzik tarzınıza uygun şarkıların çaldığı radyo kanallarına tek dokunuşla ulaşabiliyorsunuz. Pop, Rock, Klasik, Jazz, Hip Hop, Haber, Spor ve daha onlarca hazır liste emrinize amade. Dilerseniz sadece Türkiye’de ve Türkçe yayın yapan radyo kanallarına da erişme şansına sahipsiniz.

Radio.FM, akıllı telefon ve tablette radyo dinlemeyi seven herkeste olması gereken bir uygulama.

YORUMLAR