Radionomy

Radionomy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radionomy, dinlediğiniz türde istasyonların yanı sıra birçok farklı türde radyo kanalını bulabileceğiniz bir radyo uygulamasıdır.

Radionomy ile binlerce radyo istayonunu keşfedin ve her türde radyo istasyonuna kolayca erişin. 5000’den fazla radyo istasyonu sunan uygulama ile favori radyo kanallarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde dinleyin.

5000’den fazla online radyo istasyonu ile en geniş içerikli radyo uygulamaları arasında gösterilen Radionomy, en çok dinlediğiniz FM radyo istasyonlarının yanı sıra her tarza uygun müzik türünü ücretsiz olarak dinlemenizi sağlayan bir platform.

Jazz’dan Metal’e, Pop’tan Latin’e birçok müzik türünde yayın yapan radyo istasyonunu dinleyebilir, dilediğinizi favorilerinize ekleyebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Müziğe gönül vermiş kişilerin oluşturdukları özel listelerin yanı sıra en çok dinlenen 25 radyo istasyonunu keşfedebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın içerisinde bulamadığınız bir radyo istasyonunu da çalabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, .m3u formatı ile biten bağlantıyı ilgili alana kopyalamak.

Radionomy Özellikleri:

  • 5000’den fazla çevrimiçi radyo istasyonu
  • Dünya çapında en çok dinlenen radyo istasyonları
  • Anahtar kelimelerle radyo kanallarına daha kolay ulaşım
  • Radyo istasyonlarını favoriler olarak işaretleme
  • Radyo istastyonlarını müzik türüne göre ayırma

YORUMLAR