RADYO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    125,713

  • Üretici

    Cahit Çerçioğlu

RADYO ile Android cihazınız üzerinden kolayca müzik dinleyebilirsiniz

RADYO eğer Android işletim sistemini kullanan bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız size ücretsiz olarak müzik dinleme imkanı sunan başarılı bir radyo uygulamasıdır.

Türkiye'den ve dünyanın dört bir yanından çok sayıda radyo kanalını bir araya toplayan radyo dinleme uygulaması sayesinde Android cihazınızın internet bağlantısını kullanarak dilediğiniz radyo kanalını seçip dinleyebiliyorsunuz. Uygulama oldukça kolay ve rahat bir şekilde kullanılabilecek bir arayüze sahip. Radyo dinlemek için yapmanız gereken dinlemek istediğiniz radyo kanalının yayın yaptığı ülkeyi seçmek ve listelenen radyo kanallarından birini dinlemektir.

RADYO uygulaması oldukça kullanışlı özelliklere de sahip. Yazılım ile radyo dinlemenin yanında sürekli dinlediğiniz kanalları sonradan kolay bir şekilde erişebilmek için favoriler listenize ekleyebiliyorsunuz. RADYO ayrıca dinleme geçmişinize de size listeleyebilmekte. Bu sayede adını hatırlayamadığınız radyo kanallarını kolayca bulabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde arama modülü de yer almakta.

RADYO size ücretsiz olarak istediğiniz radyo kanalını dinleme, yeni kanallar keşfetme ve farklı parçalar ve müzik türleri keşfetme imkanı sunuyor. Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız RADYO uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.

 

YORUMLAR