RaidHunter

RaidHunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

RaidHunter, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz keyifli bir aksiyon oyunudur. Oyuna yalnızca aksiyon demek haksızlık olur diye düşünüyorum zira rol yapma, macera, aksiyon gibi tarzları bir araya getirdiğini söyleyebilirim.

Oyuna başlarken öncelikle bir rehber sizi karşılıyor ve nasıl oynayacağınızı öğreniyorsunuz. Önce kendinize bazı silahlar üretiyorsunuz ve daha sonra da keşfe çıkıyorsunuz. Fakat açık bir dünya yok ve keşfe karakteriniz kendisi çıkıp geliyor.

Keşifte bulduğu eşyalarla da daha güçlü silahlar üretebiliyorsunuz. Keşif esnasında karşınıza canavarlar çıkarsa canavarlarla dövüşerek XP yani deneyim puanları kazanıyorsunuz. Savaşlarda ise siz pek bir şey yapmıyorsunuz, yalnızca dokunuyorsunuz ve karakteriniz saldırıyor.

Saldıracağınız canavarın özelliklerini önceden görebiliyorsunuz ve savaşmaktan vazgeçebiliyorsunuz. Eğer isterseniz çevrimiçi oynayarak arkadaşlarınızdan yardım alabiliyor ve birlikte savaşlara girebiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri gayet hoş ve göze hitap ediyor diyebilirim. Karakterler özellikle detaylı bir şekilde tasarlanmış. Kısacası bu tarz aksiyon oyunlarını seviyorsanız, RaidHunter'a bir şans vermelisiniz.