RakEM 2.35 (Android)

RakEM

RakEM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gönderdiğiniz mesajları sunucuya kaydetmeyen ve şifreli bir şekilde göndermenizi sağlayan başarılı bir mesajlaşma uygulaması.

Kızgınlık anında ya da dalgınlıkla gönderilen mesajlardan pişman olanlar için geliştirilen RakEM uygulaması ile gönderdiğiniz mesajları karşı taraf görmeden silebiliyorsunuz.

Hem mesajlaşma hem de görüntülü arama uygulaması olan RakEM, tüm yazılı  ve görüntülü mesajlarınızı şifreli bir şekilde göndermenizi sağlıyor. Kızgın olduğunuz bir arkadaşınıza ya da sevgilinize sonunu düşünmeden gönderdiğiniz mesajlardan pişmanlık duymamanız için iyi düşünülmüş ve geliştirilmiş bir uygulama olduğunu düşündüğüm RakEM’i yükledikten sonra üye olun ve arkadaşlarınızı davet edin. Mesajlaşmalarınızı uygulama üzerinden yaptığınızda, karşı tarafın mesajı görmesine müsaade etmeden anında silebilme imkanına sahip olacaksınız.

Tasarım olarak popüler uygulamalarla kıyaslandığında biraz basit kalan RakEM uygulamasında yapılacak arayüz iyileştirmeleri, uygulamanın daha kullanışlı olmasında önemli rol oynayacaktır diye düşünüyorum. Ancak yine de şu an için herhangi bir sorun çıkarmıyor, hele ki mesajları geri alma özelliğini düşündüğümüzde çok da önemli bir detay gibi görünmüyor diyebilirim. Eğer siz de güvenli mesajlaşmak istiyorsanız RakEM uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR