Ramazan Pidesi Kamyon Drift

Ramazan Pidesi Kamyon Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramazan Pidesi Kamyon Drift, özellikle drift yapma oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan birisi.

Ramazan Pidesi Kamyon Drift, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir drift yapma oyunu. Ramazan ayına özel olarak tasarlanan Ramazan Pidesi Kamyon Drift'i tamamen ücretsiz olarak cihazlarımıza indirebiliyoruz.

Oyunda Ramazan pidelerini taşıyan ticari araçların kontrolünü ele alıyor ve boş arazilerde drift yapıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için ekranın sağ ve sol taraflarında bulunan kontrol birimlerini kullanmamız yeterli oluyor. Tabii ki kontrol mekanizmasına alışmak bir miktar vakit alıyor fakat sonrasında çok keyifli bir oyun deneyimi yaşama fırsatı elde ediyoruz.

Oyunda kullandığımız araçların hepsi özelleştirilmiş logolara ve renklere sahipler. Sokakta bu tarz araçları pek göremesek de oyuna ilginç bir hava kattığını söylemek mümkün. Oyuınun asıl ilgi çekici noktası ise gerçekçi sürüş dinamikleri. Aracımızın verdiği tepkiler gerçek hayattaki gibi ekrana yansıtılıyor.

Araba ve dirft oyunlarına merakınız varsa ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Ramazan Pidesi Kamyon Drift'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR