Rdio Music

Rdio Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınız için ücretsiz bir müzik oynatıcı arıyorsanız Rdio Music makul bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Sınırsız müzik dinleyenler için kişisel bir radyo istasyonu oluşturmayı sağlayan Rdio Music ile 32 milyondan fazla müzik eseri mobil cihazınıza ulaşıyor. Android cihazlarınızda kişisel bir radyonuz olsun istiyorsanız Rdio Music ile kullanım süreniz arttıkça uygulama sizin tercihlerinizi daha iyi öğrenip daha iyi seçenekleri karşınıza çıkartacaktır. Arkadaşlarınızın müzik tercihlerini de takip edebileceğiniz uygulama ile müzik zevkine güvendiğiniz kişilerin dünyasına adım atabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz özellikler arasında sanatçı adı, albüm ismi, müzk türü ve arkadaşlara dayalı aramalar gerçekleştirip bu doğrultuda önerilen müzikleri dinlemek. Uygulamanın ön plana çıkardığı ve tavsiye ettiği kendi trend oynatma listeleri de mevcut. Bu sayede günümüzün beğenilen yeni parçalarına da hızlıca erişebiliyorsunuz.

Android cihazınız için iyi bir müzikçalar arıyorsanız Rdio Music göz atmanıza değecek özelliklere sahip. Ücretsiz bir uygulama olması nedeniyle denemenize değecek birçok özellik sizin bu uygulamayı keşfetmenizi bekliyor.

YORUMLAR