RE (Android)

RE

RE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RE uygulaması, HTC tarafından hazırlanmış ve Android kullanıcılarının RE Camera cihazlarını mobil cihazlarına bağlayabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz ve resmi bir uygulama. RE Camera, hem amatör çekimler hem de profesyonel çekimler için akıllı telefonunuzu kullanmadan daha rahat fotoğraf çekmenize olanak tanıyor ancak RE uygulamasıyla telefonunuzun desteğini de alabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak RE kameranızı direkt olarak telefonunuza kablosuz olarak bağlayabiliyor, daha sonra çeşitli işlemleri kameraya dokunmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Kamera çekimini başlatma ve durdurma
  • Vizörü telefon ekranından görebilme
  • Otomatik fotoğraf ve video aktarımı
  • Bulut depolama işlemleri
  • Sosyal ağlardan paylaşım yapma

Kameranızı istediğiniz konuma yerleştirdikten sonra dilerseniz başka bir yere gidebilir ve kameranın çektiği anın görüntüsünü incelerken, dilediğiniz gibi durdurma ve başlatma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Çekilen fotoğraf ve videoların otomatik olarak akıllı cihazınıza aktarılması sayesinde yedekleme ve kopyalama işlemleriyle de uğraşmadan kablosuz olarak tüm görselleri saklayabiliyorsunuz. Eğer RE Camera cihazını kullanıyorsanız Android cihazlarınıza RE uygulamasını yüklemeyi de unutmamalısınız.