REACHit

REACHit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

REACHit, sık kullandığınız bulut hesaplarınızı tek bir yerden yönetmenize izin veren ücretsiz bir mobil uygulamadır.

REACHit, Dropbox, Google Drive, OneDrive ve Box hesabınızda depoladığınız müzik, fotoğraf ve önemli belgelerinize tek bir yerden ulaşma kolaylığı sağlayan bir mobil uygulama. Android telefon ve tabletinize yükleyebileceğiniz uygulama ile bulut hesaplarınıza anında erişmenin yanında dosyalarınızı doğrudan mobil cihazınızdan düzenleyebilmenin de kolaylığını yaşıyorsunuz.

Lenovo tarafından geliştirilen REACHit, çoklu platform desteği sunan bir bulut yönetim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayı ilk açtığınızda bulut depolama hesaplarınızı ekleyebileceğiniz ekran ile karşılıyorsunuz. Herhangi bir bulut depolama servisinde birden fazla hesaba sahipseniz (Örneğin; kişisel olarak kullandığınız Google Drive hesabınız ayrı, iş için kullandığınız ayrı ise) iki hesabınızı da ekleyebiliyor, iş ve kişisel hesabınız arasında kolaylıkla geçiş yapabiliyorsunuz.

REACHit, Google Dokümanlar ve ya Open Office uygulamalarındakine benzer bir dosya düzenleyicisi ile geliyor. Bu sayede önemli belgelerinizi, sunumlarınızı, elektronik tablolarınızı doğrudan uygulama içerisinden düzenleyebiliyor, buluta veya cihazınıza kaydedebiliyorsunuz.

Benim gibi birden fazla bulut servisi kullanıyorsanız, tüm bulut hesaplarınızı aynı yerden organize etme rahatlığı sunan REACHit’i kesinlikle denemelisiniz.