Reactr

Reactr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reactr, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir tepkili mesajlaşma uygulamasıdır.

Reactr, iOS kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri yenilikçi bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Arkadaşlarınıza göndermiş olduğunuz ilginç, komik, korkunç fotoğraflar veya videolar karşısında ne gibi tepkiler verdiklerini görmeyi ister miydiniz? Eğer cevabınız evetse Reactr tam aradığınız mobil uygulama olabilir. Fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olarak kullanabileceğiniz Reactr'ı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Öncelikle Reactr ile çektiğiniz fotoğraf veya videoyu arkadaşınıza mesaj olarak yollamalısınız, ardından arkadaşınız göndermiş olduğunuz fotoğraf veya videoyu açarak gördüğü anda Reactr arkadaşınızın o an ki tepkisinin fotoğrafını çekecek ve eğer arkadaşınızda istersen bu fotoğraf size geri gönderilecektir.

Arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirmek ve en komik anlarınızı paylaşmak için sizlere benzersiz bir olanak sunan uygulama gerçekten oldukça eğlenceli, komik ve yenilikçidir.

Sizler de arkadaşlarınızın göndereceğiniz videolar ve resimler karşısında verecekleri tepkileri merak ediyorsanız Reactr'ı Android cihazlarınız üzerine yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR