Readly 2.2.7 (Android)

Readly

Readly
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

800'den fazla dergiye abone olmanızı sağlayan Readly hizmetinin Android için ücretsiz uygulaması.

Bir web hizmeti olarak başlayan Readly, 800 farklı dergiyi ayda 10 dolarlık bir ücret karşılığında takip etmenizi sağlıyor. Android için ücretsiz olarak indirilen bu uygulamayı mobil cihazınıza yükledikten sonra yapmanız gereken işlem, Readly'nin resmi sayfasından üyelik başvurusu yapmak.

Popüler dergilerin neredeyse tümüne ulaşabileceğiniz Readly ile Rolling Stone, Women's Health, Men's Health, Saveur, Popular Science ve Prevention gibi aylık dergileri sorunsuz bir şekilde takip edip okuyabiliyorsunuz.

Üye olmanızla birlikte sınırsız olarak 800'den fazla dergiye erişiminizi sağayan Readly, tablet, masaüstü ve cep telefonu için aynı hesapla erişim yapmanıza izin veriyor. Sizinle aynı anda okumak isteyen bir başka kullanıcı varsa bir hesaptan 5 farklı cihaz ile giriş yapabildiğinizi belirtelim.

Readly'nin güzel olan özelliklerinden bir tanesi de dilediğiniz makaleleri yakınlaştırabilmeniz, yer imi olarak kaydebilmeniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz. Her gün listeye yeni bir dergi ekleyen uygulama, mutlaka ilginizi çekecek bir alan yaratmayı başarıyor.

Üyelik başvurusu yapmanızla birlikte uygulamayı test etmeniz için size 2 haftalık ücretsiz bir deneyim sunuluyor.