Real Car Parking Sim 2016 (Android)

Real Car Parking Sim 2016

Real Car Parking Sim 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Car Parking Sim 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Real Car Parking Sim 2016 eğer araç sürüş yeteneklerinizi zorlu bir teste sokmak istersenzi oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil park etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Real Car Parking Sim 2016'da bize Sovyetler Birliği döneminde üretilmiş ve Rusya'da halen üretilmekte olan farklı araçları kullanabilme imkanı veriliyor. 11 farklı aracın yer aldığı oyunda ilk başlarda belli araçları kullanabiliyoruz; fakat sürüş testlerini geçtikçe yeni araçların kilidini açabiliyoruz.

Real Car Parking Sim 2016 içinde toplamda 150'den fazla sürüş testi yer alıyor. Bu sürüş testlerinde temel amacımız bize verilen süre içierisinde aracımızı işaretlenen alana doğru bir şekilde park etmek. Bu iş başlarda kolayken bölümleri geçtikçe zorlaşıyor, karşımıza daha fazla engeller çıkıyor. Konilere ve barikatlara çarpmadan hızlı bir şekilde park etmek güçleşiyor.

Real Car Parking Sim 2016'da aracnızı kokpit kamerasında yönetebileceğiniz gibi farklı dış kamera açılarından da yönetebiliyorsunuz. Oyunda kilidini açtığınız araçların rengini değiştirebilme imkanına da sahipsiniz.

YORUMLAR