Real Racing 2

Real Racing 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Racing 2, saatlerce süren oynanışa, kaliteli grafiklere ve yenilikçi kontrollere sahip bir araba yarışı oyunudur.

Real Racing 2, Android tabanlı telefon ve tabletlerle uyumlu yarış simülasyonu oyunudur. Mobil kullanıcılar tarafından beğenerek oynanan yarış oyunda tamamı lisanslanmış süper hızlı arabalarla birinci gelmek için rakiplerinizle kıyasıya mücadele edeceksiniz. Uzun süreli kariyer modu, hızlı yarış ve zamana karşı yarış modları ile uzun süre başından kalkamayacağınız bir oyun sizleri bekliyor.

Electronic Arts'ın başarılı oyunlarından Real Racing'in devam oyununda adrenalin dolu yarışlar kaldığı yerden devam ediyor. Uzun süreli oynanışı, üstün grafikleri ve yenilikçi kontrolleri ile öne çıkan oyunda aralarında 2010 Ford Shelby Mustang GT500, 2010 Nissan GT-R (R35), 2012 McLaren MP4-12C'nin de bulunduğu çok sayıda spor araba bulunuyor ve bu arabaların tamamı lisanslı. Seçtiğiniz arabanın son hızını görebileceğiniz özel pistlerde ve şehir içinde yarışma imkanı buluyorsunuz. Farklı uzunluklarda toplam 15 yarış pisti sizleri bekliyor.

Kişiselleştirebilir kontrol seçenekleri sunan Real Racing 2'de 5 farklı kamera açısı bulunuyor. İç ve dış görünüme hızlıca geçiş yapmak mümkün. Kokpit kamerasından yarışmanın oldukça keyifli olduğunu belirtmek gerek.

Her yönüyle muhteşem bir araba yarışı oyunu profili çizen Real Racing 2'ye Android cihaznızda kesinlikle yer vermelisiniz.

YORUMLAR