Real Shooter 1.1 (Android)

Real Shooter

1.1
Real Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nişan alma yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bu oyunu tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Real Shooter, Android tablet ve akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz ücretsiz bir nişancılık oyunudur. Nişan alma yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu oyun keyifli yapısıyla dikakt çekiyor.

Temelde oyun oldukça basit bir yapı üzerine kurulmuş. Grafik anlamında ise en kötülerden biri olmasa da en iyisi de değil. Fakat oyunun asıl önemli noktası grafikleri değil verdiği keyif. Keskin kontrollere sahip olan Real Shooter'da başarılı olmak için karşınıza çıkan hedefleri vurmanız gerekiyor. Bunu yüksek bir hızla yapmanız gerekiyor, aksi halde aldığınız puan düşecektir.

Oyunun kontrolleri biraz zor. En azından ilk başlarda alışmak için biraz süre gerekiyor. Hedef almak için cihazınızı hareket ettirmeli, ateş etmek içinse ekrana dokunmalısınız. Komplike değil fakat ustalaşması zaman alıyor.

Nişsan alma oyunlarından keyif alıyorsanız Real Shooter sizi kesinlikle tatmin edecektir. En önemlisi ise oyun tamamen ücretsiz.