Red Hands 1.9 (Android)

Red Hands

1.9
Red Hands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

El Vurmaca Oyunu, arkadaşınızla beraber boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir mobil oyun.

Eskiden boş kaldığımız tüm zamanlarda arkadaşlarımızla beraber al kızartmaca oyunu oynar ve en kimin en başarılı olduğunu belirlerdik. Fakat gelişen akıllı telefonlarla birlikte unutulmaya yüz tutmuş el kızartmaca oyununu, dijital çağa uygun biçimde yeniden geliştirmişler.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz El Vurmaca Oyunu, iki kişilik oynanabiliyor. Yani bir arkadaşınızı rakip olarak seçip tek bir cihaz üzerinden el kızartmaca oynayabilirsiniz. El Vurmaca Oyunu'nun ücretsiz olarak kullanıma sunulması dışında en güzel yanlarından birisi de Türkçe dil desteğine sahip olması.

El Vurmaca Oyunu, ilk başta size oynamak istediğiniz vücut tipini seçtiriyor. Vücut tipleri arasında insan ve çeşitli yaratık kolları bulunmakta. Aynı zamanda seçtiğiniz bu vücut tiplerini istediğiniz renge boyayabiliyorsunuz. Tüm ayarları yaptıktan sonra arkadaşınızla birlikte keyifli bir şekilde el kızartmaca oynayabilirsiniz.

Oyunu oynamak ise en az indirmek kadar kolay. Rakibinizi belirledikten sonra eline vurmaya çalışıyorsunuz. Eğer ıskalarsanız oynama sırası arkadaşınıza geçiyor. Ve en çok dayak yiyenin eli renk değiştiriyor. Size şimdiden iyi eğlenceler.

YORUMLAR