RedBull.com 2.0.0.1 (Android)

RedBull.com

RedBull.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RedBull.com uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca ekstrem sporların en etkileyici görüntülerine ulaşabiliyorsunuz.

RedBull.com uygulaması, ekstrem sporlara ve adrenaline bağımlı olan Android kullanıcılarının kesinlikle mobil cihazlarında bulundurmaları gereken ücretsiz multimedya uygulamaları arasında yer alıyor. Kolayca kullanılabilen yapısı ve devamlı olarak güncellenen içeriği sayesinde dünyanın her yanından akıl donduran görüntülere, galerilere ve makalelere ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde yer alan içerikler genel olarak F1, MotoGP, Enduro, Sörf, Skateboard, Kitesurf, Snowboard, Freeski, BMW, UCI MTB ve diğer ekstrem sporlar üzerine düzenleniyorlar. Redbull'un özellikle bu tarz uç sporlara sponsor olması sayesinde şirketin çektiği tüm videolar, fotoğraflar ve hazırlanan makaleler bir an önce cebimize Redbull.com uygulamasıyla ulaşıyorlar.

Uygulamada bulunan içerikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Aksiyon sporları, müzik ve yaşam üzerine klipler
  • HD klipler ve fotoğraf galerileri
  • F1 haberleri ve özel etkinlikler
  • Özel ilgi alanları

İlgi duyduğunuz konulardaki içerikleri filtrelemek ve onları favorilere eklemek de Redbull.com ile mümkün. Böylece sadece görmek istediğiniz spor türlerinin yeni içeriklerini görebiliyor, diğer konular arasında dolaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

E-sporlar konusunda da çeşitli haber ve diğer içeriklere sahip olan uygulama, dijital sporların heyecanlı dünyasını mobile getirebiliyor. Ancak uygulamanın çalışması için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmayın. 3G üzerinde video izlemekten kaçınarak kotanızın bitmesinin önüne de geçebilirsiniz.

Yeni ve gününüzü renklendirecek bir uygulama arayışındaysanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR